Pozitif Boru

E-KATALOG 

Hakkımızda

Videoyu oynat

POZİTİF BORU® yaklaşık 20 yılın bilgi birikimine ve tecrübesine dayanarak Başkent Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulmuş olup şuan SARAY / KAHRAMANKAZAN ‘da 20.000 m2 kapalı alan 51.000 m2 açık olmak üzere üretimine devam etmektedir. POZİTİF BORU® müşteri istek talepleri doğrultusunda ARGE’sini kullanıcının ne istediğini bilerek oluşturmaktadır. Müşterisinin nabzını her daim tutmakta ve müşteri görüş ve tavsiyelerine son derece önem vermektedir.

Müşteri memnuniyeti firmamız için vazgeçilmez bir esastır. Firmamız makina parkurunu gelişen teknolojiler doğrultusunda sürekli yenilemekte ve müşterisinden aldığı gücü tekrar müşterisine sunmayı ilke edinmiş, birlikte var olmanın gücüne inanmış bir kuruluştur.

 

POZİTİF BORU®, SARAY/KAHRAMANKAZAN Bölgesi’nde kurulu üretim tesislerinde, PE, PP türevli hammadde ve HDPE malzemelerinden, inşaat ve elektrik sektörünün gereksinimi olan iç tesisat elektrik muhafaza boruları ve ek parçaları ile altyapı islerinde kullanılan, telekomünikasyon ve enerji hatları için HDPE KABLO MUHAFAZA BORULARI üretimini gerçekleştirmektedir.

Firmamız, üretimlerini TS EN 61386-22, TS EN 61386-21, TS EN 61386-24, TS EN 60687 Boru Sistemleri standartlarına uygun üretilmektedir. Ürün kalite sürekliliğini de, ISO 18001, ISO 14001, ISO 9001:2008 Kalite Güvence Sistemini uygulayarak sağlamaktadır.

Ürünler arasında Halojensiz ve Duman yoğunluğu az olarak tanımlanan boruların,“TS EN 61386-22 – “Halojen Asit Gazının Tayini” ve “Belirlenen Şartlarda Yanan boruların Duman Yoğunluğunun Ölçülmesi” standartlarına göre yapılan deneylerle YANGINA KARŞI performansları saptanmaktadır.

 

Ürünlerin, ambalaj üzerinde yazılı olan parti numaraları ile eşleşecek sıklıkla rutin testleri yapılmakta, kayıt altına alınarak gerektiğinde kullanıcılara iletilmek üzere saklanmaktadır. POZİTİF BORU® bu kurala titizlikle uymakta ve kuruluşundan bu yana bütün test raporlarına ulaşılabilir olmasına özen göstermektedir.

POZİTİF BORU®, Elektrik tesisatınızın görünmeyen bir bileşenini üretmenin bilinciyle, üretimlerinin kalitesinden hiçbir şekilde taviz vermeyerek, son kullanıcıların güvenliğinin her şeyden önemli olduğunu düşünmektedir.

Müşteri odaklı çalışmalarımızın bize kazandırdığı en iyi yön, her zaman kalitenin imal edilmesi arayışında olan profesyonel bir anlayışla güçlenerek büyümemizdir.

İletişim Bilgilerimiz

Saray Mahallesi 606. Cadde No:2
Saray / KahramanKazan / ANKARA

info@pozitifboru.com.tr

Saray Mahallesi 606. Cadde No:2
Saray / KahramanKazan / ANKARA

Saray Mahallesi 606. Cadde No:2
Saray / KahramanKazan / ANKARA